Transporto situacija Šauklių g._Jonavos g. žiedinėje sankryžoje

Martynas Starevičius
VĮ Transporto ir kelių tyrimo instituto Eismo inžinerijos skyriaus grupės vadovas 

Dalyvauja rengiant teisės aktus, dokumentaciją finansavimui iš ES fondų bei vykdant transporto sistemų tyrimų, srautų modeliavimo ir teritorijų planavimo darbus. 2004–2009 m. dalyvavo rengiant 31 mokslinį tiriamąjį darbą Kauno technologijos universitete, VĮ Transporto ir kelių tyrimų institute bei pagal autorines sutartis.
Įsisavinta transporto srautų tyrimų metodika, susidedanti iš tiriamos transporto sistemos analizės, tyrimų postų ir laiko parinkimo.
2005 m. gauta Lietuvos mokslų akademijos įsteigta jaunųjų mokslininkų premija už darbą su bendraautoriumi „Eksperimentinio hibridinio automobilio transmisijos ir kėbulo laikančiosios konstrukcijos kūrimas“.
2006 m. teorinių tyrimų pagrindu, kartu su bendraautoriais, sukūrė ir išbandė pirmąjį Lietuvoje koncepcinį hibridinį automobilį, varomą vidaus degimo ir elektros varikliais.
2008 m. teorinių tyrimų pagrindu, kartu su bendraautoriais, perdirbtas serijinis automobilis į elektromobilį, kuriame sumontuota Lietuvoje sukurta elektros pavara, skirta automobiliams. Automobilis pristatytas parodoje „Kauno autodienos 2008“.
2009 m. Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir Lietuvos mokslų akademijos mokslo žurnalo „TRANSPORT“ recenzentas.